Technik (f/m/d)

Kogo szukamy:

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy pracownika z zamiłowaniem do drewna/technologii (f/m/d).

Powinieneś mieć dyplom w jednej z poniższych dziedzin lub znaczące doświadczenie zawodowe:

Inżynieria drewna, technologia drewna, technologia okien i fasad, inżynieria lądowa, budownictwo drewniane, inżynieria środowiska itp.

Zadania:

Przede wszystkim w związku z projektem będziesz w kontakcie z klientem i we współpracy z naszymi kolegami, spróbujesz przekształcić ich życzenia w możliwe do zrealizowania elementy. W tym celu przejdziesz szkolenie, aby nauczyć się niezbędnej technologii. Większość naszych klientów działa w sektorze B2B.

Ponadto będziesz wspierać nasz zespół w dalszym rozwoju innowacji technicznych, przetwarzaniu i wdrażaniu najnowszych standardów oraz napędzać ogólny rozwój firmy w zakresie technologii okiennej.

Co oferujemy:

Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną w branży drewnianych okien i drzwi z siedzibą w Berlinie w pobliżu S Wedding / Humboldthain nad rzeką Panke.